Uusimpia tuloksia

Näyttelyt 2019

Uusikaarlepyy 14.9.2019, Hannu Talvi
Aitiorannan Lubbi Lukkuriddari PEN1 KP ROP-pentu
A
itiorannan Kafteinn Krokur VET EH1
Aitiorannan Ofeig Olafina NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
Aitiorannan Polly Piparmynta AVO ERI1 SA PN2 VASERT
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI2 SA
Aitiorannan Marsa Mjallhvit VET ERI1 SA ROP-VET
Aitiorannan kennel KASV1 KP BIS1

Lappeenranta 31.8.2019, Saija Juutilainen
Aitiorannan Raudleitur Randyr AVO ERI SA VASERT

Kajaani 17.8.2019, Maarit Hassinen
Aitiorannan Odinn Ofeigur JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 VSP-VET
Aitiorannan Ofeig Olafina JUN ERI2
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN3 ROP-VET
Aitiorannan kennel KASV1 KP

Kauhava 17.8.2019, Reino Korpela
Aitiorannan Máttugur Músvákur PEN1 KP VSP-pentu

Maalahti 4.8.2019, Reino Korpela
Aitiorannan Hugsi Husamus VET ERI2 SA PU3

Kuopio 3.8.2019, Kimmo Mustonen
Aitiorannan
Kafteinn Krokur VET ERI1 VSP-VET
Aitiorannan Thoka Thyrniros AVO EH1
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN4 ROP-VET

Pihtipudas 28.7.2019, Anca Giura, Romania
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 SA PU2 VSP-VET
Aitiorannan Thoka Thyrniros AVO ERI SA PN4 VASERT
Aitiorannan Grima Gullklumbur VET ERI SA PN3 SERT
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN1 ROP ROP-VET
Aitiorannan kennel KASV1 KP

Kalajoki 21.7.2019, Argyrou Stavros, Kypros
Aitiorannan Martha Músasmári PEN1 KP
Aitiorannan Trölli Tröllahesli VAL ERI1
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET EH1
Aitiorannan Heillandi Hattifatti VET ERI1 ROP-VET
Aitiorannan Kata Kvennagull VET EH4
Aitiorannan kennel KASV1

Tuusniemi 6.7.2019, Jurate Butkiene, Liettua
A
itiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 VSP-VET
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN1 VSP ROP-VET 

Haapajärvi 8.6.2019, Marja Talvitie
Aitiorannan Trölli Tröllahesli VAL ERI1 SA PU1 ROP
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 VSP-VET
Aitiorannan Ögn Örlagagydja AVO ERI1 SA PN1 SERT VSP MVA
Aitiorannan Bjalla Bondaros VAL ERI1 SA PN2

Aitiorannan Grima Gullklumbur VET EH2
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN3 ROP-VET 
Aitiorannan kennel KASV1 KP BIS2-KASV

Kauhajoki 26.5.2019, Reino Korpela
Aitiorannan Urrandi Ulfur VAL ERI1 SA PU1 ROP
Aitiorannan Hugsi Husamus VET ERI1 SA PU2 ROP-VET
Aitiorannan Polly Piparmynta AVOERI1 SA PN3
Aitiorannan Marsa Mjallhvit VET ERI1 SA PN1 SERT VSP VSP-VET
Aitiorannan kennel KASV1 KP

Kaustinen 25.5.2019, Erja Nummi
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 SA PU1 ROP ROP-VET
Aitiorannan Heillandi Hattifatti VET ERI1 VSP-VET

Seinäjoki 19.5.2019, Kirsi Honkanen
Aitiorannan Urrandi Ulfur VAL ERI SA PU2
Aitiorannan Polly Piparmynta AVO EH
Aitiorannan Marsa Mjallhvit VET ERI1 ROP-VET

Lestijärvi 18.5.2019, Hannu Talvi
Aitiorannan Vandalaus Vandali AVO EH1
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 SA PU1 VSP ROP-VET
Aitiorannan Bjalla Bondaros AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP MVA
Aitiorannan Otta Olafssura VET EH1
Ait
iorannan kennel KASV1 KP

Oulainen 12.5.2019, Tuire Okkola
Aitiorannan Örlatur Ödlingur AVO EH1
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 VSP-VET
Aitiorannan Ofeig Olafina JUN ERI1
Aitiorannan Glanna Galdrakona VET EH2
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN2 ROP-VET BISVET4
Aitiorannan kennel KASV1

Oulainen 11.5.2019, Juha Putkonen
Aitiorannan Trölli Tröllahesli VAL EVA
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 SA PU1 VSP VSP-VET
Aitiorannan Ofeig Olafina JUN ERI1 SA PN3 SERT
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN ROP ROP-VET

Raahe 5.5.2019, Goran Gladic
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Pyhäjärvi 27.4.2019, Maret Kärdi, Viro
Aitiorannan Radmordingi Raudur VAL ERI1 SA PU2
Aitiorannan Kafteinn Krokur VET ERI1 SA PU1 VSP VSP-VET
Aitiorannan Ofeig Olafina JUN ERI1 SA PN3 VASERT
Aitiorannan Ögn Örlagagydja AVO EH2
Aitiorannan Kata Kvennagull VET ERI1 SA PN2 ROP-VET BISVET4
Aitiorannan kennel BIS1-KASV

Vaasa 13.4.2019, Susanne Wendell
Aitiorannan Urrandi Ulfur VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP
Aitiorannan Polly Piparminta AVO EH1

Muut tulokset 2019

Aitiorannan Naskur Nautabani
B-lonkat

Aitiorannan Ofeig Olafina
C/B-lonkat

Aitiorannan Pella Polstjarna
LTE

Aitiorannan Pinni Pilvidur
LTE

Aitiorannan Polly Piparminta
Rallytoko AVO 97p
Rallytoko ALO 97p > RTK1
Ralytoko ALO 99p
Rallytoko ALO 100p

Aitiorannan Raudleitur Randyr
C-lonkat
0-polvet
silmät ok
sydän ok

Aitiorannan Rosraudur Refsinorn
0-polvet
silmät ok

Aitiorannan Rysjottur Raudhetta
LTE > MVA

Aitiorannan Trölli Tröllahesli
0-polvet
silmät ok

Aitiorannan Töfrandi Tröllasura
0-polvet
silmät ok

Aitiorannan Urrandi Ulfur
silmät ok

Aitiorannan Vala Vorblom
LTE

Aitiorannan Ymir Yfirgud
0-polvet
silmät ok

Aitiorannan Yrsa Thordis
LTE > MVA

Aitiorannan Ögn Örlagagydja
0-polvet
silmät ok

Aitiorannan Örlatur Ödlingur
LTE

Aitiorannan Dyri Dagdraumur
silmät ok

Una v. Rogici
Agility ALO1 -9,19
LTE
Rallytoko VOI 96p
Toko ALO1 168p
Toko ALO1 194p

 

Tulokset 2018 [tästä]

Tulokset 2017 [tästä]

Tulokset 2016 [tästä]

Tulokset 2015 [tästä]

Tulokset 2014 [tästä]

Tulokset 2013 [tästä]

Tulokset 2012 [tästä]

Tulokset 2011 [tästä]

Tulokset 2010 [tästä]